Minik Hentbolcular da gelecek var
Taşova Belediye spor minik Hentbol takımı bu yıl ilk defa katıldığı müsabakalarına devam ediyor.
İlçemiz spor salonunda 22 Kasım Perşembe günün saat 17.00 de Amasya 22 Haziran ile karşılaştı.
Minik hentbol takımımızın daha yeni kurulan bir takım olmasına rağmen sporcularımız tüm güçlerini sahaya vermeleri ve istekli olmaları bizleri gelecek için umutlandırdı.Ayrıca minik takım maçı olmasına rağmen tribünlere gelen seyircilerin Taşova’nın hentbol maçını ne kadar özlediğini göstermektedir,dükü maçta bir ara önceki yıllardaki gibi tezahürat yapılaması ayrı bir heyecan ve güzellik kattı.
Zevkli ve heyecanlı geçen müsabakada Taşova Belediyesi 13- Amasya 22 Haziran 16 olarak sonuçlandı.
Tekrar bu heyecanı görmekten mutlu olduklarını belirten Kulüp başkanı Ömer Sayar “İçimizdeki hentbol sevgisinin bitmediğinin farkına varmamız dolayısı ile Hentbol branşını kurduk ve yeniden başladık,ilk önceliğimiz çocuklarımıza spor alışkanlığı kazandırmak ve ileri yıllarda tekrardan kendi yetiştirdiğimiz sporcularımızla liglerde yer almaktır” dedi.